SHIBA DAY 2021

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE

DÁTUM KONANIA AKCIE: nedeľa 29. augusta 2021, zariadenie Údolie Jabloňové (mapka s linkom pre navigáciu viď nižšie)
ZAČIATOK AKCIE: 11.00 h, (11.00 - 11.30h priestor pre vyvenčenie psíkov) predpokladané ukončenie 17.00 h
VSTUPNÉ: 15 EUR / dospelá osoba, deti do 18 rokov 5 EUR / os. (382 CZK dospelí, 128 CZK dieťa)
VSTUPENKU JE NUTNÉ SI REZERVOVAŤ VOPRED MAILOM NA info@shibainuslovakia.sk A PLATBU USKUTOČNIŤ PREVODOM PRED KONANÍM AKCIE DO 18. AUGUSTA NA ČÍSLO ÚČTU ZDRUŽENIA: SK18 7500 0000 0040 2784 6055

Do poznámky pri prevode uveďte prosím svoje priezvisko.


KÚPA VSTUPENKY A PLATBA NA MIESTE NIE JE MOŽNÁ.


EMAIL SO ŽIADOSŤOU O KÚPU VSTUPENKY PROSÍM NAPÍŠTE NA ADRESU info@shibainuslovakia.sk VO FORMÁTE: MENO PRIEZVISKO, POČET ZÚČASTNENÝCH OSÔB, POČET DETÍ, POČET PSOV, príklad:

Jana Príkladná, Rastislav Príkladný, 1 dieťa, 1 pes

Po zaslaní rezervačného mailu vstupenky Vám budú obratomzaslané platobné údaje. Vstupenku nie je nutné si tlačiť ani prísť s potvrdením o platbe, pri príchode sa prihlásite pri pracovníkovi registrácie, ktorí bude disponovať zoznamom všetkých účastníkov s rezervovanými a uhradenými vstupenkami. 

Pokiaľ Vám behom 3 dní nepríde potvrdzujúci email s platobnými údajmi, kontaktujte nás na t.č. 0907 983 686. 


PODMIENKY ÚČASTI

1. Zaočkovaný psík: Každý psík musí mať veterinárny preukaz s platnými očkovaniami proti besnote, psinke, parvoviróze a hepatitíde (klasická kombinovaná vakcína najčastejšie ako bežne chodíte na očkovanie) minimálne 21 dní a maximálne 1 rok pred akciou, resp. podľa dĺžky platnosti vakcíny. 

2. Každý účastník nad 18 rokov zaočkovaný oboma dávkami vakcíny proti COVID-u 19 a 2 týždne po druhej dávke v ďeň konania akcie, alternatívne ak je osoba nezaočkovaná tak absolvovanie a predloženie negatívneho antigénového testu z piatka 27. augusta alebo soboty 28. augusta 2021. Každý účastník zašle vopred mailom kópiu potvrdenia o zaočkovaní na info@shibainuslovakia.sk najneskôr do 18. augusta (osobné údaje okrem priezviska je potrebné zabieliť, účastník dáva povolenie organizátorovi akcie na kontrolu potvrdenia o očkovaní na dobu nevyhnutnú pre jeho spracovanie, najneskôr deň po skončení akcie budú údaje zmazané). Negatívnym antigénovým testom sa preukáže účastník pri registrácii priamo na mieste akcie pred začiatkom akcie.

3. Každý majiteľ zodpovedá za škody spôsobené ním alebo jeho psom tretím osobám, organizátor nenesie zodpovednosť za škody spôsobené inými osobami alebo zvieratami. 

4. Pokiaľ má psík nejaký problém so správaním, odporúčame mu pripnúť žltú stužku a/alebo nosiť náhubok. 

5. V cene vstupenky bude obed (guláš), ostatné občestvenie a nápoje bude možné si na mieste zakúpiť. 

6. Súťaž vo výstave psíka bude prebiehať ako zlatý klinec programu, zúčastniť sa jej môžu všetky psíky bez rozdielu na vek, súťaž nespočíva iba v posúdení krásy psíka, ale najmä v predvedení súhry majiteľa a psa, niečo nám o ňom povedať či skôr ukázať čo psík dokáže - podať labku, sadni, ľahni, válaj sudy.. čokoľvek z poslušnosti a trikov, ktoré ste ho naučili. Rozhodujú sympatie páru majiteľ a pes, preto neváhajte a prihláste sa predviesť nám aká ste super dvojica. Súťaží sa o krásne ceny! Prihlásenie je možné formou emailu pri rezervácii vstupeniek info@shibainuslovakia.sk, kde stačí napísať "prihlasujem sa na výstavu", prihlásiť sa bude dať samozrejme aj na mieste. 

Príkad nahlásenia sa:

Jana Príkladná, Rastislav Príkladný, 1 dieťa, 1 pes, účasť výstava psov


7. Odporúčame priniest si krátke vodítko a dlhú stopovačku, keď sa budú chcieť psíky zahrať - lepšie sa rozmotáva ako flexi vodítko.


PROGRAM:

PRÍCHOD: 11.00 h, priestor pre vyvenčenie psíkov

1. prednáška chovateľa 11.30 h, téma: PLEMENO SHIBA

2. obed: 12.30h, následne priestor pre vyvenčenie psíkov, rozhovory a socializáciu

3. kvíz o Shibách o ceny 15.00 h

4. prednáška chovateľa 15.20h, VETERINÁRNA TÉMA

5. výstava psov 16.00h s ukážkami poslušnosti, trikov... súťažíme o krásne ceny!

6. Záver podujatia 17.00 hMIESTO KONANIA

ÚDOLIE JABLOŇOVÉ (kat. územie obce Petrovce) navigácia: https://maps.app.goo.gl/QcmcY53cnwiepFXx8