foto: Dogtrainer

Prvé online vzdelávanie pre majiteľov a fanúšikov plemena Shiba!

OZ SHIBA INU SLOVAKIA prináša všetkým majiteľom i obdivovateľom tohto plemena možnosť ho spoznať ešte bližšie, pochopiť dušu malých japonských samurajov a získať informácie ako sa o neho správne postarať. Ako prvý sme spustili v roku 2020 online vzdelávanie, v ktorom sa všetci shibí nadšenci dozvedia o plemene a starostlivosti o neho všetky potrebné informácie.


Mať pohodového, vyrovnaného a dobre spolupracujúceho 4-nohého japonského parťáka je snom asi každého majiteľa. V niečom je Shiba pes ako každý iný, v niečom inom zasa nie. Japonské psy sú veľmi inteligentné, avšak porozumieť ich komunikačným prejavom nie je pre prvo-majiteľov vždy jednoduché. Shiba je pôvodné prírodné plemeno, má zachovaných veľa z jej divokých inštinktov a majitelia sú často zaskočení, že im na ňu nefunguje to, čo im zafungovalo na iného psíka predtým. Našou úlohou je byť psovi takou oporou, aby z neho vyrástol vyrovnaný jedinec - typický predstaviteľ svojho plemena, ktorý bude primerane ovládateľný a bude s nami spolupracovať rád a dobrovoľne. Správnou výchovou to môžme dosiahnuť - vtedy je dôvera a rešpekt psa v nás v tej správnej rovnováhe.

Každý mesiac dostanete do svojej emailovej schránky newsletter s informáciami z oblasti - správnej


* starostlivosti o psa
* výživy
* zdravia
* komunikácie a výchovy
* riešenia častých problémov
* socializácie

Venovať sa budeme aj podrobnejšiemu predstaveniu a spoznávaniu nášho milovaného plemena ako takého: dozviete sa viac jeho pôvode, histórii, vzhľade, osobnosti i povahe. Našim cieľom je, aby sa každý majiteľ mohol vzdelať poznatkami o plemene Shiba, a dokázal tak s ňou efektívne komunikovať. Vzdelaný majiteľ = vyrovnaná a spokojná Shiba.

Z každej Shiby môže vyrásť dobrý parťák, ktorý bude svojmu pánovi dôverovať a rešpektovať ho. Poslušnosť či neposlušnosť nie je povahovým rysom žiadneho plemena - takisto to platí u Shiby. Každý majiteľ má v rukách výchovu svojho psíka - ak pochopí ako s ním správne komunikovať a ako ho správne motivovať k spolupráci, odmenou mu bude verný a spolupracujúci 4-nohý japonský priateľ po celý jeho život. 

Cena online vzdelávania je 22 Eur/rok, počas roka obdržíte 12 newslettrov do svojej mailovej schránky. Chcete si pozrieť témy vzdelávania, ktoré už prebehlo? Máte možno získať za rovnakú cenu 12 newslettrov s témami, ktoré Vás zaujímajú. Pozrieť témy TU.Ako na to?

Pre vstup do online vzdelávania napíšte  na info@shibaslovakia.sk svoje kontaktné údaje - meno a email na ktorý si želáte dostávať materiály. Obratom dostanete info s platobnými údajmi.


Príspevok na online vzdelávanie využije naše združenie na jeho tvorbu (obsahovo a technicky).

Máte k ONLINE VZDELÁVANIU nejaké otázky?