Občianske združenie SHIBA INU SLOVAKIA prináša ako prvé všetkým fanúšikom i majiteľom plemena možnosť rozšíriť svoje vedomosti o Shibe. Spolu s chovateľmi sme pripravili unikátny súbor vzdelávacích newslettrov, v ktorých sa dozviete to najdôležitejšie pre správnu starostlivosť o psíka, jeho výživu, výchovu, zdravie či spoznali lepšie históriu plemena a jeho osobnosť.


Každý mesiac nové témy

Nemusíte nikam chodiť, všetky informácie si Vás nájdu v pohodlí domova - každý mesiac obdržíte do emailovej schránky vzdelávací newsletter nabitý zaujimavými témami. 


Výukové videá

Okrem článkov a tém majú členovia vzdelávania prístup k výukovým videám - raz vidieť je lepšie ako 10x čítať    : )) 

Všetky linky na tieto videá dostanete obratom do svojho emailu. 


Len tento rok

Online vzdelávanie bude fungovať počas celého roka 2023. Pokiaľ máte záujem o témy zo staršieho ročníka vzdelávania, stačí napísať objednávku na info@shibainuslovakia.sk a newslettre získate obratom. 

Január - september 2020

Doteraz vyšli tieto vzdelávacie newslettre:

Cena online vzdelávania
"CHYTRÝ AKO SHIBA"

22 Eur  (pre fanúšikov z Čiech: 550 CZK)

Ako na to

Chcem sa zapojiť do vzdelávania!

Objednávka vzdelávania CHYTRÝ AKO SHIBA je jednoduchá, stačí napísať email na info@shibaslovakia.sk svoje meno a kam si želáte zasielať materiály (email). Obratom Vám zašleme platobné údaje. Po pripísaní platby dostane do mailu všetky doteraz publikované newslettre a zoznam liniek s výukovými videami na ytb kanáli SHIBA INU SLOVAKIA (sú pod utajenými neverejnými linkami).